Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Polska, Mapy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Polska zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Mapa Polska. Kreslená ilustrace Mapa Polska je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Polska zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mapa Polska ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Polska ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bocian

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mapa Polska se nachází v sekci Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ganéša ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Absinth zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Labuť ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, svg, download, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, Mapy, klipart, Mapa Polska, zdarma, free, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, openOffice, profil, časopis, Adobe Illustrator , inkscape, referáty, web, blog, webové stránky, prezentace, Instagram, Pinterest, Twitter, PowerPoint, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zelené vejce ke stáhnutí, obrázek Zelené auto zdarma nebo klipart Vánoční stromky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.