Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Polska, Mapy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Polska zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mapa Polska. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mapa Polska nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Mapa Polska v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Polska zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa Polska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Polska ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bocian

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mapa Polska je v kategorii Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santa s dárky zdarma Podívejte se i na obrázek Spokojený kuchař ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Prak ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, free, ke stáhnutí, download, ilustrace, Mapy, svg, klipart, vektorový obrázek, Mapa Polska, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, prezentace, web, avatar, webové stránky, textové dokumenty, články, inkscape, profilovka, Facebook, dokument, Adobe Illustrator , plakáty, fotokniha, památník, profil

Mezi hezké kresby patří i obrázek Euro zdarma, klipart Santova asistentka ke stažení nebo ilustrace Portoriko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.