Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Alexandr Veliký (Osobnosti) zadarmo

Obrázek, klipart Alexandr Veliký zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Alexandr Veliký. Klipart Alexandr Veliký je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Alexandr Veliký? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alexandr Veliký zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Alexandr Veliký ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alexandr Veliký ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 671 033 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cactus cowboy

Zaujal vás náš klipart Alexandr Veliký? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Alexandr Veliký je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vidlicový klíč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strašák ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Sýrie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Alexandr Veliký, vektor, download, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, grafika, free, klipart, Osobnosti, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: blog, bakalářská práce, Facebook, vstupenky, články, prospekty, dokument, profil, Zoner Callisto, fotokniha, corelDraw, PowerPoint, textové dokumenty, brožury, tiskoviny, Instagram, etikety

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Mop zdarma, vektor Červená paprika zdarma nebo obrázek, klipart Bouřka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.