Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Úchvatný smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Úchvatný smajlík zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Úchvatný smajlík. Klipart Úchvatný smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Úchvatný smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Úchvatný smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Úchvatný smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 697 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rones

Líbí se vám klipart Úchvatný smajlík? Pak se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Úchvatný smajlík se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Galileo Galilei ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mořský had ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Mrkvičky ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, zdarma, download, free, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, vektor, obrázek, ke stáhnutí, Úchvatný smajlík, cliparts, grafika, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: články, Adobe Illustrator, škola, profilovka, prezentace, dokument, office, avatar, Facebook, wordpress, referáty, plakáty, pozvánky, diář, dokumenty, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Růžové srdce ke stažení, vektorový obrázek Kuchař ke stažení nebo vektorový obrázek Mikrovlnná trouba ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.