Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ementál (Jídlo) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ementál stahujte zadarmo

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Ementál. Stahujte klipart Ementál v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ementál zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ementál ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ementál ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1294
1280x1035
800x647
500x404
160x129

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 247 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: glitch

Tento obrázek s názvem (Ementál) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Ementál patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace JS ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová složka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart PPSM ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, Ementál, ilustrace, ke stáhnutí, Jídlo, zdarma, obrázek, klipart, kliparty, cliparts, Ementál, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: corelDraw, wordpress, PowerPoint, plakát, vizitky, magazín, pozvánky, oznámení, seminární práce, avatar, Zoner Callisto, etikety, koláž, webové stránky, video, office, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Digitální znak X ke stažení, ilustrace Studentka ke stažení nebo klipart PDF formát ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.