Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ementál, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ementál zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Ementál. Pakliže si chcete obrázek Ementál stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ementál zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ementál ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ementál ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1294
1280x1035
800x647
500x404
160x129

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 247 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ementál se nachází v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vejce naměkko ke stažení Podívejte se i na vektor Rozhlas ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Fík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, zdarma, free, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, kliparty, ilustrace, obrázek, svg, klipart, ke stáhnutí, grafika, Ementál, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, office, avatar, textové dokumenty, profil, seminární práce, Instagram, blog, dokument, časopis, corelDraw, web, články, škola, Twitter, word

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Smajlík ke stažení, obrázek Tryskáč ke stáhnutí nebo klipart Pruhovaná ozdoba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.