Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ementál, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ementál zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ementál. Stahujte klipart Ementál v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ementál zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ementál ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ementál ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1294
1280x1035
800x647
500x404
160x129

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 247 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ementál se nachází v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Květy ke stažení Podívejte se i na vektor PDF přípona ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mince 1 euro zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ementál, vektor, cliparts, obrázek, svg, grafika, ilustrace, Jídlo, vektorový obrázek, zdarma, free, klipart, Ementál, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, kalendář, corelDraw, textové dokumenty, prezentace, Instagram, plakáty, dokumenty, openOffice, Adobe Illustrator , referáty, profilovka, Facebook, profil, články, office

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Velikonoční pohlednice ke stažení, obrázek Ozdoby ke stáhnutí nebo klipart TEXT soubor zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.