Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ementál, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ementál zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Ementál. Pakliže si chcete obrázek Ementál stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ementál zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ementál ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ementál ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1294
1280x1035
800x647
500x404
160x129

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 247 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ementál je v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ponorka zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční jmenovka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lékař ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, svg, obrázek, Ementál, ilustrační obrázek, download, free, grafika, vektorový obrázek, Ementál, Jídlo, kliparty, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, časopis, webové stránky, profilovka, Adobe Illustrator , openOffice, dokument, plakát, pozvánky, textové dokumenty, PowerPoint, inkscape, avatar, referáty, profil, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Etiopie zdarma, klipart Zákaz spinnerů ke stažení nebo ilustrace Dortík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.