Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Americké srdce (Láska) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Americké srdce stahujte zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Americké srdce. Kreslená ilustrace Americké srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americké srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Americké srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americké srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1482
1280x1185
800x741
500x463
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 758 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Americké srdce s jinými lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Americké srdce je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Akvarijní rybka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slečna ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Chřest ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, Láska, ilustrace, Americké srdce, ilustrační obrázek, download, zdarma, obrázek, vektor, ke stažení, klipart, Americké srdce, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: webové stránky, oznámení, eshop, Adobe Illustrator, deníček, video, etikety, plakát, profilovka, diplomová práce, tiskoviny, web, word, plakáty, Facebook, textové dokumenty, referáty

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Narozeniny číslo 9 ke stažení, obrázek Hacker ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Zdravotní sestřička ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.