Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Americké srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Americké srdce zdarma ke stažení

Americké srdce je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Americké srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americké srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Americké srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americké srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1482
1280x1185
800x741
500x463
160x148

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 758 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Americké srdce je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Požární hlásič ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Modrý motýl zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Šedé vajíčko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Americké srdce, Americké srdce, grafika, svg, klipart, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, Láska, cliparts, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, kalendář, Twitter, plakát, seminární práce, referáty, Adobe Illustrator , plakáty, fotokniha, webové stránky, corelDraw, profil, pozvánky, památník, profilovka, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Papilio glaucus ke stáhnutí, klipart Kapitol zdarma nebo ilustrace Lasagne ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.