Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Americké srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Americké srdce zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Americké srdce. Vektorový obrázek Americké srdce je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americké srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Americké srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americké srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1482
1280x1185
800x741
500x463
160x148

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 758 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Americké srdce sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Americké srdce je v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Oko Prozřetelnosti ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tryskáč ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Štít lásky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Americké srdce, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, Láska, ke stažení, zdarma, svg, vektorový obrázek, kliparty, free, Americké srdce, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, Pinterest, diář, plakát, památník, seminární práce, openOffice, blog, pozvánky, fotokniha, články, video, dokument, profilovka, web

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Čáp zdarma, obrázek Sluchátka ke stáhnutí nebo vektor Vidlicový prak ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.