Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Americké srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Americké srdce zdarma ke stažení

Americké srdce je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Americké srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americké srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Americké srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americké srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1482
1280x1185
800x741
500x463
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 758 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Americké srdce patří do sekce Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace CSS soubor zdarma Podívejte se i na klipart Buldok ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kuřátko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Americké srdce, vektorový obrázek, grafika, Láska, zdarma, ke stažení, ilustrace, download, cliparts, free, vektor, svg, Americké srdce, klipart

Doporučené použití klipartu: pozvánky, kalendář, profil, referáty, Facebook, PowerPoint, office, web, plakáty, textové dokumenty, památník, profilovka, Twitter, Instagram, seminární práce, inkscape

Mezi hezké kresby patří i klipart Romantický dárek zdarma, ilustrace Cello ke stažení nebo vektor Vánoční skřítek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.