Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Americké srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Americké srdce zdarma ke stažení

Americké srdce je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Americké srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americké srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Americké srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americké srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1482
1280x1185
800x741
500x463
160x148

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 758 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Americké srdce se nachází v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelí ke stažení Podívejte se i na vektor Megafon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Halloween kočka s dýní zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, Americké srdce, Americké srdce, free, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, grafika, Láska, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, památník, web, dokumenty, Instagram, kalendář, plakát, blog, články, dokument, avatar, profil, word, Twitter, prezentace, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mapa Ruska ke stažení, obrázek Dioxin ke stáhnutí nebo klipart Liška zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.