Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Americké srdce (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Americké srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Americké srdce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Americké srdce? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americké srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Americké srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americké srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1482
1280x1185
800x741
500x463
160x148

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 758 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Americké srdce) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Americké srdce je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Valentýn ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pálivá omáčka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Hrací automat ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Americké srdce, ilustrace, svg, cliparts, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, klipart, zdarma, Láska, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, Facebook, avatar, etikety, škola, profilovka, Adobe Illustrator, profil, seminární práce, openOffice, inkscape, plakáty, word, články, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Čokoládový dárek ke stáhnutí, vektorový obrázek Sob polární zdarma nebo vektorový obrázek Zvýrazňovač zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.