Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální znak 3, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak 3 zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Digitální znak 3. Obrázek Digitální znak 3 je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Digitální znak 3 v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 3 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Digitální znak 3 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 3 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 017 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Digitální znak 3 je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžové auto ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Valentýnská srdce zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Palička ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, free, Digitální znak 3, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, Digitální znak 3, zdarma, ilustrace, Symboly, klipart, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, corelDraw, pozvánky, avatar, plakát, Instagram, word, webové stránky, prezentace, seminární práce, časopis, blog, škola, kalendář, office, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace 386 ke stáhnutí, vektor Uzavřená Eppendorfova zkumavka zdarma nebo obrázek Druhé místo ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.