Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Digitální znak 3 (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak 3 zdarma ke stažení

Digitální znak 3 je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Digitální znak 3 je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 3 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Digitální znak 3 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 3 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 017 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Digitální znak 3? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Digitální znak 3 je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Guinea Bissau ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mechanik ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Páv modrý ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Symboly, free, ke stažení, Digitální znak 3, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, klipart, kliparty, svg, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, seminární práce, profilovka, profil, kalendář, PowerPoint, památník, inkscape, fotokniha, Adobe Illustrator, plakáty, Facebook, wordpress, office, škola, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Dům ke stažení, klipart Pytlík s bonbony ke stažení nebo ilustrace Smajlík pirát ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.