Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Valentýnské přáníčko (Láska) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Valentýnské přáníčko ke stažení zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Valentýnské přáníčko. Stahujte klipart Valentýnské přáníčko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýnské přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 101 151 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Almeidah

Potěší nás, pokud budete tento klipart Valentýnské přáníčko sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Valentýnské přáníčko patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Blondýnka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slepičí vajíčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Viola zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, klipart, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Valentýnské přáníčko, Láska, ilustrační obrázek, free, kliparty, vektor, zdarma, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: etikety, koláž, profilovka, avatar, letáky, Adobe Illustrator, deníček, škola, word, inkscape, kalendář, brožury, plakát, seminární práce, časopis, bakalářská práce, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Letadlo zdarma, vektorový klipart Mapa České republiky ke stažení nebo obrázek Růžový motýl ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.