Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Valentýnské přáníčko (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské přáníčko zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Valentýnské přáníčko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Valentýnské přáníčko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýnské přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 101 151 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Almeidah

Potěší nás, pokud budete tento klipart Valentýnské přáníčko sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Valentýnské přáníčko je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Červené U ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fidel Castro ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Rychlovlak zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Valentýnské přáníčko, kliparty, ke stažení, Láska, zdarma, Valentýnské přáníčko, grafika, svg, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, download, free, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, škola, referáty, profil, wordpress, corelDraw, blog, dokument, profilovka, plakát, Instagram, dokumenty, časopis, openOffice, plakáty, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Mešita zdarma, vektorový klipart Tmavěmodré auto ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Slíva ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.