Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Valentýnské přáníčko (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské přáníčko zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Valentýnské přáníčko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Valentýnské přáníčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýnské přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 151 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Almeidah

Sdílejte obrázek, klipart Valentýnské přáníčko s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Valentýnské přáníčko je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zeď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 200 Euro ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Kapradí ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Láska, free, obrázek, zdarma, cliparts, ke stažení, Valentýnské přáníčko, ilustrace, svg, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, klipart, download

Doporučené použití klipartu: plakát, kalendář, etikety, Pinterest, Adobe Illustrator, PowerPoint, textové dokumenty, word, diář, dokument, Facebook, plakáty, webové stránky, profil, památník, profilovka

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Hot dog ke stažení, vektorový obrázek DOT ke stažení nebo vektorový obrázek Papírová Valentýnka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.