Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Valentýnské přáníčko (Láska) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Valentýnské přáníčko k bezplatnému stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Valentýnské přáníčko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Valentýnské přáníčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 151 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Valentýnské přáníčko s ostatními na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Vektorový obrázek Valentýnské přáníčko patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velikonoční přáníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vinná réva zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Santa Klaus ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, free, Valentýnské přáníčko, cliparts, svg, grafika, download, Valentýnské přáníčko, klipart, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, etikety, prezentace, profilovka, inkscape, prospekty, textové dokumenty, vizitky, památník, Adobe Illustrator, články, seminární práce, fotokniha, corelDraw, koláž, referáty, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Koleda ke stáhnutí, vektorový klipart Mapa České republiky ke stažení nebo obrázek Vodní meloun zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.