Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýnské přáníčko, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské přáníčko zdarma ke stažení

Valentýnské přáníčko je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Valentýnské přáníčko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Valentýnské přáníčko? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýnské přáníčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 151 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Almeidah

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Valentýnské přáníčko je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tamarind ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek OGG zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Barevná vejce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, free, zdarma, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, klipart, vektor, cliparts, download, Valentýnské přáníčko, Valentýnské přáníčko

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakáty, web, textové dokumenty, avatar, škola, office, referáty, Pinterest, dokumenty, webové stránky, PowerPoint, pozvánky, profil, památník, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Telefonní automat ke stáhnutí, klipart Energetický nápoj zdarma nebo ilustrace Malé písmeno X ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.