Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Motorka, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motorka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Motorka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Motorka ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Motorka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Motorka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1303
1280x1042
800x652
500x407
160x130

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 039 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Motorka patří do sekce Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Růže zdarma Podívejte se i na vektor Sexy černoška ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Rychlovarná konvice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, Motorka, download, ilustrační obrázek, vektor, svg, free, zdarma, ke stáhnutí, grafika, Doprava, ke stažení, Motorka, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, openOffice, Pinterest, kalendář, inkscape, pozvánky, corelDraw, Adobe Illustrator , avatar, památník, Instagram, office, dokument, webové stránky, referáty, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Celer zdarma, obrázek Zmrzlinový pohár ke stažení nebo klipart Salvador Allende ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.