Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Motorka, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motorka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Motorka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Motorka ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Motorka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Motorka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1303
1280x1042
800x652
500x407
160x130

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 039 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Motorka je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červené L zdarma Podívejte se i na ilustrace Malé písmeno J ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Semafory ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, Motorka, Doprava, download, svg, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, cliparts, ke stažení, ilustrace, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, office, blog, kalendář, Facebook, články, inkscape, časopis, Adobe Illustrator , seminární práce, Instagram, corelDraw, pozvánky, dokument, památník, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kdoule zdarma, vektor Žena v bazénu ke stažení nebo obrázek Pankáčka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.