Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Motorka (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motorka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Motorka. Klipart Motorka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Motorka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1303
1280x1042
800x652
500x407
160x130

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 039 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Motorka s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Motorka je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Ředkev ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ganéša zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Tachometr ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, free, Motorka, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, ilustrace, svg, Motorka, vektorový obrázek, vektor, Doprava, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: magazín, word, corelDraw, Pinterest, katalog, referáty, manuály, prospekty, památník, profil, pozvánky, eshop, články, škola, wordpress, vstupenky, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Hlávkový salát ke stáhnutí, obrázek Estonsko zdarma nebo obrázek, klipart Tramvaj zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.