Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Motorka (Doprava) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Motorka ke stažení zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Motorka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Motorka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Motorka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1303
1280x1042
800x652
500x407
160x130

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 75 039 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Potěší nás, pokud budete tento klipart Motorka sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Obrázek Motorka patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dudy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bodhrán ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Akupunktura zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, klipart, Motorka, ke stažení, Doprava, cliparts, vektor, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, kliparty, Motorka

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, prezentace, články, diplomová práce, web, fotografie, blog, manuály, brožury, katalog, deníček, profil, video, bakalářská práce, avatar, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Prezentace zdarma, obrázek Estonsko zdarma nebo klipart MPE ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.