Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Filmová kamera (Přístroje) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Filmová kamera bezplatně ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Filmová kamera. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Filmová kamera. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filmová kamera zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Filmová kamera ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filmová kamera ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

828x1600
663x1280
414x800
259x500
83x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 763 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rg1024

Obrázek, klipart pojmenovaný Filmová kamera můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Filmová kamera patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Trick or treat ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kraslice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Brýlatý smajlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Filmová kamera, grafika, ilustrační obrázek, svg, obrázek, download, vektor, Přístroje, cliparts, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, Filmová kamera, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, letáky, památník, manuály, Zoner Callisto, inkscape, Instagram, Adobe Illustrator, corelDraw, diář, prospekty, Facebook, dokumenty, magazín, avatar, oznámení, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mapa Jižní Ameriky zdarma, obrázek Citroen 2CV zdarma nebo obrázek Skartovačka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.