Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Malé písmeno T, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno T zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Malé písmeno T. Pakliže si chcete obrázek Malé písmeno T stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno T zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Malé písmeno T ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno T ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 073 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Malé písmeno T se nachází v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Puzzle ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Sigmund Freud zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Blondýnka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Malé písmeno T, svg, ke stažení, vektor, cliparts, free, klipart, grafika, obrázek, Malé písmeno T, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Symboly, download

Doporučené použití klipartu: word, kalendář, textové dokumenty, škola, časopis, Twitter, Adobe Illustrator , web, corelDraw, články, prezentace, avatar, fotokniha, referáty, openOffice, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Kořeny ke stáhnutí, obrázek Moa zdarma nebo klipart Krabice bonbónů ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.