Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Malé písmeno T (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno T zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Malé písmeno T. Vektorový obrázek Malé písmeno T je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno T zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Malé písmeno T ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno T ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 073 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Malé písmeno T? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Malé písmeno T je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Nizozemí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Klávesy ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Romantický dárek ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, zdarma, obrázek, svg, ilustrační obrázek, Symboly, vektor, download, free, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Malé písmeno T, Malé písmeno T

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, etikety, diář, vizitky, fotokniha, vstupenky, Adobe Illustrator, seminární práce, textové dokumenty, web, profilovka, prezentace, škola, inkscape, památník, wordpress

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Rozkrájená pizza ke stažení, vektorový klipart Srdce s růžemi ke stáhnutí nebo vektor Smažené krevety ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.