Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Visačka na dárky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Visačka na dárky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Visačka na dárky. Obrázek Visačka na dárky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Visačka na dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Visačka na dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Visačka na dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1493
1280x1195
800x747
500x467
160x149

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Visačka na dárky je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šibenice zdarma Podívejte se i na ilustrace Zákaz krmení ptáků ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté J ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, download, obrázek, zdarma, Visačka na dárky, ke stažení, Vánoce, grafika, Visačka na dárky, svg, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, webové stránky, dokumenty, textové dokumenty, Instagram, avatar, inkscape, openOffice, office, plakát, Pinterest, web, Facebook, referáty, škola, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Dharmačakra zdarma, vektor Tučnák v tričku ke stažení nebo obrázek Mešita ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.