Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Visačka na dárky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Visačka na dárky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Visačka na dárky. Pakliže si chcete obrázek Visačka na dárky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Visačka na dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Visačka na dárky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Visačka na dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1493
1280x1195
800x747
500x467
160x149

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 157 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Visačka na dárky s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Visačka na dárky se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pařáty smrtky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sir Isaac Newton zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Oranžový stromek ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Visačka na dárky, free, zdarma, Visačka na dárky, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, vektor, Vánoce, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, video, office, časopis, inkscape, PowerPoint, Pinterest, Twitter, plakát, webové stránky, wordpress, dokumenty, diář, textové dokumenty, pozvánky, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Svěrka ke stáhnutí, vektorový obrázek Mapa Islandu zdarma nebo vektorový obrázek Červená stuha zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.