Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Visačka na dárky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Visačka na dárky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Visačka na dárky. Vektorová ilustrace Visačka na dárky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Visačka na dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Visačka na dárky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Visačka na dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1493
1280x1195
800x747
500x467
160x149

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Visačka na dárky se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční zvoneček ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Palec nahoru zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Karl Marx ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, kliparty, cliparts, ke stažení, Vánoce, Visačka na dárky, Visačka na dárky, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, download, free, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, webové stránky, Adobe Illustrator , plakáty, škola, seminární práce, word, Pinterest, prezentace, památník, web, články, Facebook, plakát, kalendář, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mixer ke stáhnutí, ilustrace Abstraktní strom zdarma nebo vektor Voskovka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.