Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Visačka na dárky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Visačka na dárky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Visačka na dárky. Vektorová ilustrace Visačka na dárky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Visačka na dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Visačka na dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Visačka na dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1493
1280x1195
800x747
500x467
160x149

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Visačka na dárky se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Upír ke stažení Podívejte se i na vektor Smajlík lízátko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Šedozelená stuha zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, svg, download, grafika, vektor, obrázek, ilustrace, Visačka na dárky, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Visačka na dárky, kliparty, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, fotokniha, Instagram, office, Pinterest, časopis, Adobe Illustrator , seminární práce, dokument, inkscape, referáty, plakáty, dokumenty, Twitter, památník, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Pagoda ke stažení, obrázek Pes ke stáhnutí nebo klipart Zelený dárek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.