Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Visačka na dárky (Vánoce) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Visačka na dárky ke stažení zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Visačka na dárky. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Visačka na dárky v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Visačka na dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Visačka na dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Visačka na dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1493
1280x1195
800x747
500x467
160x149

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 157 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Visačka na dárky) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Visačka na dárky se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Váhy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený motýl ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Julius Caesar ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, free, download, klipart, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, Visačka na dárky, vektor, Visačka na dárky, svg, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, oznámení, textové dokumenty, openOffice, blog, pozvánky, wordpress, vizitky, Pinterest, fotografie, diář, seminární práce, prospekty, deníček, magazín, bakalářská práce, video

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Lotos ke stažení, ilustrace Pixelový duch ke stažení nebo vektorový obrázek Alarm ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.