Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zombice, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zombice zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zombice. Vektorová ilustrace Zombice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zombice lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zombice zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Zombice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zombice ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1099x1600
879x1280
550x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 133 047 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zombice se nachází v sekci Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Květinový stromek ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Digitální znak I zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek 100 Euro ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, Halloween, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, Zombice, download, grafika, zdarma, Zombice, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, PowerPoint, prezentace, Facebook, textové dokumenty, články, web, Instagram, dokumenty, pozvánky, dokument, corelDraw, profil, škola, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Ředkve ke stáhnutí, ilustrace Šípek zdarma nebo vektor Stodola ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.