Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kabelka (Ostatní) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kabelka ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Kabelka. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Kabelka v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kabelka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kabelka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kabelka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1484x1600
1187x1280
742x800
464x500
149x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 700 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Obrázek, klipart pojmenovaný Kabelka můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Kabelka je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Černá medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Muž s rouškou ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Miluji hudbu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, Ostatní, klipart, Kabelka, obrázek, zdarma, Kabelka, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, free, download

Doporučené použití klipartu: word, deníček, profilovka, Pinterest, kalendář, Facebook, památník, wordpress, diplomová práce, články, dokumenty, PowerPoint, corelDraw, diář, avatar, referáty, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Cirkus zdarma, vektorový obrázek Jednoduchý sněhulák zdarma nebo ilustrace Stoeurovka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.