Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červený vrtulník (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený vrtulník zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Červený vrtulník. Vektorový obrázek Červený vrtulník je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červený vrtulník lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený vrtulník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený vrtulník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený vrtulník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 937 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: klsgfx

Sdílejte klipart nazvaný Červený vrtulník s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Červený vrtulník patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté C ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrkající smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vajíčko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, obrázek, ilustrační obrázek, Červený vrtulník, grafika, klipart, download, Doprava, zdarma, Červený vrtulník, ilustrace, vektor, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakáty, fotokniha, časopis, webové stránky, profil, Pinterest, dokument, profilovka, corelDraw, škola, avatar, web, Instagram, pozvánky, video

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Belgie ke stáhnutí, vektor Žák zdarma nebo obrázek Eifelovka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.