Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červený vrtulník (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený vrtulník zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Červený vrtulník. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červený vrtulník? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený vrtulník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený vrtulník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený vrtulník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 937 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: klsgfx

Sdílejte obrázek, klipart Červený vrtulník s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Červený vrtulník je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kamna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hacker zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hnědé vajíčko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, Doprava, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, free, kliparty, zdarma, svg, ilustrace, grafika, Červený vrtulník

Doporučené použití klipartu: kalendář, prezentace, referáty, seminární práce, corelDraw, textové dokumenty, office, video, plakát, dokument, avatar, škola, Adobe Illustrator, PowerPoint, eshop, články

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace 1 Eurocent ke stáhnutí, klipart Sáně s dárky zdarma nebo ilustrace Modrý smajlík zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.