Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červený vrtulník (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený vrtulník zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Červený vrtulník. Klipart Červený vrtulník je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený vrtulník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený vrtulník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený vrtulník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 937 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: klsgfx

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červený vrtulník sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Červený vrtulník je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart APK ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Japonsko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Žlutá kytka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, svg, Doprava, ilustrace, download, kliparty, Červený vrtulník, cliparts, klipart, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Pinterest, referáty, Adobe Illustrator, plakát, prezentace, památník, Facebook, Instagram, časopis, seminární práce, eshop, články, kalendář, blog, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Šedý motýl zdarma, klipart Abraham Lincoln ke stáhnutí nebo ilustrace Detektor radonu ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.