Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený vrtulník, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený vrtulník zdarma ke stažení

Červený vrtulník je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červený vrtulník nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Červený vrtulník v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený vrtulník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený vrtulník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený vrtulník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 937 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: klsgfx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červený vrtulník je v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak B ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zelený dárek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Květinový dekor světlý ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, download, klipart, ke stažení, Červený vrtulník, ke stáhnutí, Doprava, Červený vrtulník, free, svg, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, Instagram, Pinterest, plakáty, PowerPoint, profilovka, pozvánky, corelDraw, inkscape, fotokniha, web, seminární práce, památník, kalendář, webové stránky, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace PDF dokument ke stáhnutí, vektor Klíště zdarma nebo obrázek Myš ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.