Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený vrtulník, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený vrtulník zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Červený vrtulník. Klipart Červený vrtulník je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červený vrtulník? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený vrtulník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený vrtulník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený vrtulník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 937 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: klsgfx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červený vrtulník je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kosa ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Narcis zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak K ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Červený vrtulník, ke stažení, svg, obrázek, Doprava, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, Červený vrtulník, free, ilustrační obrázek, grafika, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, fotokniha, plakát, Pinterest, web, Instagram, seminární práce, Adobe Illustrator , články, openOffice, Facebook, word, prezentace, webové stránky, Twitter, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Mozart ke stáhnutí, klipart Vitamín C zdarma nebo ilustrace Párek ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.