Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený vrtulník, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený vrtulník zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Červený vrtulník. Klipart Červený vrtulník je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červený vrtulník? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený vrtulník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený vrtulník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený vrtulník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 937 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: klsgfx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červený vrtulník se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pohřebák ke stažení Podívejte se i na vektor Lednice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pagoda zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, zdarma, Červený vrtulník, ke stáhnutí, Červený vrtulník, ilustrace, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, klipart, free, Doprava, download

Doporučené použití klipartu: referáty, corelDraw, office, PowerPoint, dokumenty, kalendář, webové stránky, plakát, časopis, profilovka, seminární práce, textové dokumenty, prezentace, openOffice, profil, word

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Otakárek ke stažení, obrázek Mapa Nigeru ke stáhnutí nebo klipart Cyklista zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.