Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Symbol míru (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Symbol míru zdarma ke stažení

Symbol míru je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Symbol míru stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Symbol míru zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Symbol míru ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Symbol míru ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x787
500x492
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 464 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: peacesymbol.org / flowerpaz

Sdílejte obrázek, klipart Symbol míru s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Symbol míru se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Učitel ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Správně zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vandrák ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, Symbol míru, grafika, vektor, cliparts, klipart, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, Symboly, svg, free, ilustrace, Symbol míru

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, Facebook, Adobe Illustrator, corelDraw, články, eshop, Pinterest, etikety, avatar, diář, inkscape, office, blog, Instagram, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Lízátko ke stáhnutí, obrázek, klipart Valentýnské srdce zdarma nebo vektorový klipart UFO zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.