Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart POT, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart POT zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá POT. Klipart POT je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart POT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart POT ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart POT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1332x1600
1066x1280
666x800
416x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 451 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek POT se nachází v sekci Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Cisterna ke stáhnutí Podívejte se i na klipart VHD zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Modrý netopýr ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, cliparts, Symboly, POT, grafika, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, download, ke stažení, POT, obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , office, Pinterest, prezentace, Facebook, blog, články, časopis, kalendář, referáty, fotokniha, Twitter, profilovka, pozvánky, textové dokumenty, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Airbus ke stáhnutí, ilustrace Kolouch zdarma nebo vektor Mongolsko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.