Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart POT, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart POT zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá POT. Klipart POT je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart POT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart POT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart POT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1332x1600
1066x1280
666x800
416x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 451 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek POT je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart HTML formát zdarma Podívejte se i na obrázek DRAFT ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Energetický nápoj ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, vektorový obrázek, klipart, obrázek, ilustrace, POT, svg

Doporučené použití klipartu: památník, prezentace, inkscape, plakáty, Instagram, články, Pinterest, office, PowerPoint, web, škola, webové stránky, avatar, Twitter, seminární práce, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vejce kosmonaut zdarma, klipart F-16 ke stažení nebo ilustrace Borůvka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.