Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Švédsko (Mapy) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Švédsko stahujte zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Švédsko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Švédsko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Švédsko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švédsko zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Švédsko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Švédsko ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
639x1280
400x800
250x500
80x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 924 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Švédsko) můžete sdílet s kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Švédsko se nachází v kategorii Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Náramkové hodinky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smrtka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Malé písmeno M ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, ke stáhnutí, Švédsko, Švédsko, Mapy, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, grafika, download, ilustrace, free, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, vizitky, pozvánky, openOffice, plakát, Zoner Callisto, Adobe Illustrator, katalog, blog, web, kalendář, avatar, PowerPoint, brožury, oznámení, etikety, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Červená vlajka ke stažení, ilustrace Zelené jablíčko zdarma nebo vektorový klipart Autíčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.