Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Palička, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palička zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Palička. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Palička nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palička zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Palička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palička ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1117
1280x894
800x559
500x349
160x112

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: raffaella_biscuso

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Palička patří do sekce Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 3GP zdarma Podívejte se i na vektor Znamení vodnář ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Navigace ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, free, klipart, Palička, zdarma, svg, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, grafika, download

Doporučené použití klipartu: profil, web, Instagram, Twitter, prezentace, word, webové stránky, památník, blog, avatar, fotokniha, kalendář, časopis, PowerPoint, textové dokumenty, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Arkansas zdarma, obrázek Wyoming ke stažení nebo klipart Washington ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.