Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pistácie, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pistácie zdarma ke stažení

Pistácie je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Pistácie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Pistácie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pistácie zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pistácie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pistácie ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 836 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gingercoons

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pistácie je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Babka zdarma Podívejte se i na obrázek Romantické přání ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Husy ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, Pistácie, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, svg, vektorový obrázek, download, vektor, free, kliparty, klipart, Ovoce, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, blog, škola, textové dokumenty, referáty, památník, plakát, časopis, webové stránky, články, plakáty, profilovka, openOffice, Adobe Illustrator , profil, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zelený brouk zdarma, klipart Ovce ke stažení nebo ilustrace Basová kytara ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.