Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pistácie (Ovoce) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pistácie stahujte zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Pistácie. Stahujte soubor Pistácie ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pistácie lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pistácie zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pistácie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pistácie ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 836 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gingercoons

Tento obrázek s názvem (Pistácie) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Pistácie je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Černá oliva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Adventní věnec ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Vodka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, obrázek, vektor, klipart, ke stáhnutí, free, Pistácie, grafika, zdarma, cliparts, Pistácie, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokument, katalog, referáty, prospekty, PowerPoint, časopis, profil, koláž, openOffice, avatar, fotografie, vizitky, word, Facebook, etikety, brožury

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Růžová rtěnka ke stažení, obrázek, klipart CMD ke stáhnutí nebo vektor Zlaté číslo 2 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.