Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pistácie (Ovoce) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pistácie zdarma ke stažení

Pistácie je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Pistácie je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pistácie zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Pistácie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pistácie ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 836 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gingercoons

Obrázek, klipart pojmenovaný Pistácie můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Pistácie se nachází v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Nanuk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart GZ zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Uganda ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, Ovoce, klipart, ke stáhnutí, cliparts, Pistácie, Pistácie, free, svg, vektor, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, textové dokumenty, referáty, pozvánky, inkscape, office, časopis, diář, Adobe Illustrator, Facebook, profilovka, seminární práce, prezentace, fotokniha, etikety, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí, klipart Holub zdarma nebo ilustrace Santa s dárečky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.