Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Puntíkovaná mašle (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Puntíkovaná mašle zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Puntíkovaná mašle. Klipart Puntíkovaná mašle je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puntíkovaná mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Puntíkovaná mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puntíkovaná mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1395
1280x1116
800x698
500x436
160x140

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 712 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Puntíkovaná mašle s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Puntíkovaná mašle patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Borůvkový koláč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chytrý telefon zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Molekula ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, ke stáhnutí, svg, ke stažení, vektor, Puntíkovaná mašle, vektorový obrázek, cliparts, free, zdarma, klipart, kliparty, Puntíkovaná mašle, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, webové stránky, referáty, inkscape, seminární práce, wordpress, corelDraw, kalendář, škola, Instagram, časopis, Twitter, články, office, pozvánky, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Lesotho ke stáhnutí, ilustrace Pětiseteurovka zdarma nebo klipart Kapsář zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.