Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Puntíkovaná mašle (Vánoce) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Puntíkovaná mašle stahujte zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Puntíkovaná mašle. Pakliže si chcete obrázek Puntíkovaná mašle stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puntíkovaná mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Puntíkovaná mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puntíkovaná mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1395
1280x1116
800x698
500x436
160x140

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 712 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Puntíkovaná mašle s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Puntíkovaná mašle patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sada květů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zombie ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Modrá stužka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, download, Puntíkovaná mašle, zdarma, cliparts, vektor, free, Puntíkovaná mašle, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, svg, Vánoce, grafika

Doporučené použití klipartu: manuály, blog, bakalářská práce, dokumenty, kalendář, koláž, Instagram, webové stránky, pozvánky, profil, deníček, Twitter, tiskoviny, brožury, textové dokumenty, Facebook, prospekty

Mezi hezké kresby patří i klipart STOP ke stažení, vektorový obrázek Svítilna zdarma nebo obrázek Panelák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.