Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Puntíkovaná mašle, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Puntíkovaná mašle zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Puntíkovaná mašle. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Puntíkovaná mašle nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Puntíkovaná mašle? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puntíkovaná mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Puntíkovaná mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puntíkovaná mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1395
1280x1116
800x698
500x436
160x140

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 712 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Puntíkovaná mašle se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Biologické riziko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kluk s knihou zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sýkorka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Puntíkovaná mašle, obrázek, zdarma, vektor, download, ke stažení, grafika, Puntíkovaná mašle, Vánoce, cliparts, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , textové dokumenty, webové stránky, profil, kalendář, seminární práce, openOffice, office, Twitter, články, škola, Instagram, corelDraw, inkscape, web, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Dodávka ke stáhnutí, obrázek Mapa Ruska zdarma nebo klipart Želvička ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.