Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Puntíkovaná mašle, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Puntíkovaná mašle zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Puntíkovaná mašle. Klipart Puntíkovaná mašle je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puntíkovaná mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Puntíkovaná mašle ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1395
1280x1116
800x698
500x436
160x140

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 712 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Puntíkovaná mašle je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sendvič ke stažení Podívejte se i na ilustrace Panama ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Žlutý smajlík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, Puntíkovaná mašle, Puntíkovaná mašle, cliparts, Vánoce, obrázek, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, grafika, vektor, download

Doporučené použití klipartu: časopis, profil, seminární práce, profilovka, dokument, word, kalendář, plakát, prezentace, památník, textové dokumenty, Facebook, Twitter, škola, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Čtenář ke stažení, vektor Krystal soli ke stáhnutí nebo obrázek Nigérie zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.