Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 5 Euro (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 5 Euro zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je 5 Euro. Obrázek 5 Euro je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 5 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x805
1280x644
800x402
500x251
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 192 556 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart 5 Euro? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek 5 Euro je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Eva u stromu poznání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Baskytara ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Upír ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, ilustrace, kliparty, grafika, svg, download, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, klipart, 5 Euro, 5 Euro

Doporučené použití klipartu: památník, prezentace, referáty, seminární práce, office, web, eshop, články, video, wordpress, diář, PowerPoint, škola, avatar, Adobe Illustrator, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Basový klíč ke stažení, vektorový obrázek Švédsko ke stažení nebo vektorový obrázek Trpajzlík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.