Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 5 Euro (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 5 Euro zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem 5 Euro. Kreslená ilustrace 5 Euro je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 5 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x805
1280x644
800x402
500x251
160x80

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 192 556 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Obrázek, klipart pojmenovaný 5 Euro můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek 5 Euro je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Jiřina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnské pozadí ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Bansuri zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, cliparts, klipart, obrázek, free, ke stažení, zdarma, Symboly, 5 Euro, grafika, vektor, ke stáhnutí, 5 Euro, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, openOffice, časopis, inkscape, webové stránky, Instagram, články, kalendář, fotokniha, avatar, profil, Twitter, pozvánky, corelDraw, video, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Červené M zdarma, obrázek Tmavomodrá medúza ke stáhnutí nebo vektor Růžičková kapusta ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.