Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 5 Euro, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 5 Euro zdarma ke stažení

5 Euro je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek 5 Euro stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 5 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x805
1280x644
800x402
500x251
160x80

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 192 556 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 5 Euro je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Roztomilý motýl ke stažení Podívejte se i na obrázek 50 Eurocentů ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mimino zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, 5 Euro, 5 Euro, cliparts, svg, kliparty, download, grafika, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, Symboly, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, kalendář, plakát, prezentace, články, Adobe Illustrator , seminární práce, dokument, word, Pinterest, PowerPoint, inkscape, referáty, office, dokumenty, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Kaktus ke stažení, klipart Chleba ke stáhnutí nebo ilustrace Osvětlení zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.