Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 5 Euro, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 5 Euro zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název 5 Euro. Stahujte klipart 5 Euro v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný 5 Euro lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 5 Euro ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x805
1280x644
800x402
500x251
160x80

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 192 556 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 5 Euro se nachází v sekci Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Euro ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Digitální znak A zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Surikata ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, grafika, vektorový obrázek, 5 Euro, vektor, 5 Euro, Symboly, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, download, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, škola, dokumenty, avatar, referáty, textové dokumenty, profil, kalendář, corelDraw, plakát, Facebook, Pinterest, prezentace, pozvánky, časopis, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Policajtka ke stáhnutí, ilustrace Pirátská vlajka zdarma nebo vektor Elektrický hrnec ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.