Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek 5 Euro (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 5 Euro zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název 5 Euro. Obrázek 5 Euro je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek 5 Euro ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x805
1280x644
800x402
500x251
160x80

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 192 556 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Sdílejte klipart nazvaný 5 Euro s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart 5 Euro se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Topaz ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak A zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zamilovaní ptáčci ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, obrázek, 5 Euro, svg, zdarma, Symboly, ke stažení, vektor, klipart, ke stáhnutí, free, download, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, dokumenty, dokument, avatar, plakát, seminární práce, wordpress, textové dokumenty, Pinterest, openOffice, profil, Twitter, webové stránky, video, web, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Šedivá medúza ke stáhnutí, obrázek, klipart Smajlík zpěvák zdarma nebo vektorový klipart Tanzanie zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.