Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brambory, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambory zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brambory. Stahujte klipart Brambory v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brambory ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brambory je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Karty srdce ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pohádková beruška ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Árón plamatý zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Jídlo, ke stažení, obrázek, free, svg, kliparty, klipart, Brambory, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, profilovka, památník, Instagram, Facebook, web, škola, Pinterest, dokumenty, dokument, openOffice, Twitter, avatar, Adobe Illustrator , word, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Školák ke stažení, vektor Motyčka ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Vietnamu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?