Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brambory, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambory zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brambory. Stahujte klipart Brambory v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brambory ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Brambory je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální číslo 0 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Krteček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Fialová ozdoba ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brambory, kliparty, free, zdarma, Brambory, klipart, grafika, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, Jídlo, cliparts, vektor, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: články, Instagram, plakát, textové dokumenty, word, PowerPoint, avatar, dokumenty, office, kalendář, fotokniha, referáty, seminární práce, památník, blog, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Špendlík ke stáhnutí, klipart Drejdl zdarma nebo ilustrace Cizrna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?