Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brambory, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambory zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Brambory. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Brambory ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Brambory? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brambory ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brambory se nachází v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chlebovník ke stáhnutí Podívejte se i na vektor LNK zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelený pták ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Jídlo, free, zdarma, vektorový obrázek, svg, obrázek, ke stažení, ilustrace, download, klipart, Brambory, grafika, ilustrační obrázek, Brambory

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, dokumenty, corelDraw, Instagram, památník, Facebook, avatar, office, profil, dokument, blog, Adobe Illustrator , openOffice, plakáty, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Upírka ke stáhnutí, obrázek Šedé vajíčko zdarma nebo klipart Červené Q ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?