Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brambory, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambory zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brambory. Stahujte klipart Brambory v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Brambory ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brambory se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Okarína Xun ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Guinea zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek BMW touring ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, Brambory, vektor, grafika, klipart, kliparty, obrázek, free, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, Brambory, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Facebook, blog, plakát, corelDraw, referáty, textové dokumenty, fotokniha, Instagram, Pinterest, seminární práce, dokument, word, články, openOffice, avatar, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Sexy černoška ke stáhnutí, ilustrace Plakající smajlík zdarma nebo vektor Vánoční zvonečky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?