Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Brambory (Jídlo) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambory ke stažení

Brambory je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Brambory jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Zamlouvá se vám obrázek Brambory? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brambory ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 198 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Brambory můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Brambory se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PPTX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart POT ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Červené M zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, ke stáhnutí, Jídlo, zdarma, ke stažení, klipart, vektor, free, grafika, Brambory, cliparts, Brambory, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: vizitky, profilovka, kalendář, bakalářská práce, fotokniha, plakáty, Zoner Callisto, blog, brožury, PowerPoint, Facebook, prospekty, Adobe Illustrator, pozvánky, textové dokumenty, památník, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Krmítko pro ptáky zdarma, obrázek, klipart BMW touring zdarma nebo vektorový obrázek Digitální znak 0 ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?