Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brambory (Jídlo) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brambory zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Brambory. Klipart Brambory je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brambory ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Brambory) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Brambory je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kanada ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamčené kolo ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Emo dívka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brambory, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektor, grafika, download, Jídlo, ke stažení, ilustrace, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, Adobe Illustrator, fotokniha, škola, web, dokument, corelDraw, referáty, PowerPoint, inkscape, památník, profilovka, etikety, plakát, dokumenty, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Buran ke stažení, vektor Pastinák ke stažení nebo obrázek Mikrobus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?