Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brambory (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambory zdarma ke stažení

Brambory je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Brambory? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brambory ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Brambory můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Brambory je v kategorii Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Supermarine Spitfire ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kiwi ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Kolie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, grafika, free, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, Brambory, ilustrace, klipart, cliparts, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, časopis, Facebook, památník, eshop, Instagram, plakáty, PowerPoint, profilovka, dokument, wordpress, kalendář, office, Pinterest, články, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Recepční zdarma, obrázek Lebka ke stáhnutí nebo vektor Sršák ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?