Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brambory (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambory zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Brambory. Obrázek Brambory je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brambory ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Brambory? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Brambory je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek EXE ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Republika Kongo ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Modrá vajíčka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brambory, ilustrační obrázek, obrázek, Brambory, ke stažení, kliparty, zdarma, Jídlo, klipart, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, grafika, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, blog, kalendář, diář, profil, office, avatar, pozvánky, fotokniha, dokumenty, openOffice, škola, plakáty, Twitter, články

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Skateboardista ke stažení, vektorový klipart Belize ke stažení nebo obrázek, klipart Pelé ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?