Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brambory, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambory zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brambory. Stahujte klipart Brambory v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Brambory ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambory ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1501
1280x1201
800x751
500x469
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 198 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brambory se nachází v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mangusta ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Letadlo zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční jmenovka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, Jídlo, ilustrace, obrázek, Brambory, zdarma, cliparts, Brambory, free, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: Pinterest, webové stránky, fotokniha, články, Facebook, památník, dokumenty, profilovka, škola, openOffice, plakát, časopis, office, prezentace, kalendář, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mapa Irska ke stáhnutí, ilustrace Domeček zdarma nebo vektor Přejezd značka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?