Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sobi, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sobi zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sobi. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Sobi v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sobi zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Sobi ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sobi ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1063
1280x851
800x532
500x332
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 333 830 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sobi se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mikulášská čepice ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Maki zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kapitán ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, free, vektorový obrázek, Sobi, download, vektor, ke stažení, Vánoce, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, Twitter, openOffice, Adobe Illustrator , památník, plakáty, avatar, Pinterest, profil, seminární práce, plakát, Instagram, inkscape, corelDraw, škola, články

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Nilský kříž ke stáhnutí, ilustrace Potápěč zdarma nebo vektor Zlatá mašle ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.