Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sobi (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sobi zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Sobi. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sobi nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sobi zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sobi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sobi ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1063
1280x851
800x532
500x332
160x106

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 333 830 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: shu

Zaujal vás náš klipart Sobi? Potom se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Sobi patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bylinky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tři vajíčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ibišek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, Sobi, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, Vánoce, vektorový obrázek, klipart, cliparts, free, obrázek, Sobi, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: památník, kalendář, katalog, PowerPoint, vstupenky, inkscape, manuály, seminární práce, eshop, Facebook, wordpress, brožury, office, magazín, corelDraw, blog, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Santa Klaus zdarma, vektorový obrázek Girl zdarma nebo klipart Hippie bus ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.