Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sobi (Vánoce) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sobi zdarma

Sobi je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Sobi je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Sobi? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sobi zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sobi ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sobi ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1063
1280x851
800x532
500x332
160x106

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 333 830 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: shu

Sdílejte obrázek, klipart Sobi s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Sobi patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Tibetu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prase divoké zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mapa Rakouska ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, free, grafika, download, ilustrace, Vánoce, zdarma, kliparty, obrázek, Sobi, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: web, Zoner Callisto, blog, Facebook, openOffice, eshop, plakáty, pozvánky, Twitter, dokumenty, etikety, kalendář, plakát, manuály, brožury, magazín, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart André-Marie Ampere ke stáhnutí, vektorový obrázek Girl zdarma nebo obrázek Citronová limonáda zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.