Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sobi (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sobi zdarma ke stažení

Sobi je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Sobi je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Sobi? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sobi zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Sobi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sobi ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1063
1280x851
800x532
500x332
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 333 830 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: shu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Sobi sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Sobi se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Harmonika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zip ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Smažené krevety zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, svg, ilustrace, free, cliparts, zdarma, Sobi, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, corelDraw, články, Facebook, openOffice, profil, avatar, wordpress, dokument, památník, etikety, pozvánky, plakát, fotokniha, office

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Paraguay zdarma, vektorový obrázek Lišky ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Vánoční čepice ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.