Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek F-16 (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart F-16 zdarma ke stažení

F-16 je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart F-16 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou F-16? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart F-16 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek F-16 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart F-16 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x518
1280x414
800x259
500x162
160x52

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 257 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli F-16 s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart F-16 se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart UOS ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Liv Tyler zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Východ ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, kliparty, obrázek, F-16, download, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, free, ilustrace, F-16, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, Adobe Illustrator, kalendář, PowerPoint, video, etikety, plakáty, office, dokumenty, openOffice, eshop, avatar, plakát, textové dokumenty, profil, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Rudá ozdoba ke stáhnutí, vektorový obrázek Sluchátka zdarma nebo vektorový obrázek Holub zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.