Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžičky, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžičky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Růžičky. Pakliže si chcete obrázek Růžičky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžičky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžičky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 556 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pianoBrad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžičky je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Semafor červená zdarma Podívejte se i na obrázek Světová mapa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Chile ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, ilustrační obrázek, vektor, Květiny, Růžičky, svg, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, ilustrace, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokument, avatar, pozvánky, corelDraw, památník, Instagram, články, Facebook, seminární práce, Pinterest, kalendář, časopis, Adobe Illustrator , webové stránky, openOffice

Mezi hezké kresby patří i obrázek Dívka v kostýmu zdarma, klipart SQL ke stažení nebo ilustrace Zelená ozdoba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.