Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžičky, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžičky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Růžičky. Pakliže si chcete obrázek Růžičky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžičky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžičky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 556 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pianoBrad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růžičky se nachází v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ozdoby ke stažení Podívejte se i na vektor Ovocné srdíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Plněné sušenky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, ilustrace, grafika, kliparty, download, vektorový obrázek, svg, vektor, klipart, free, Růžičky, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, web, seminární práce, prezentace, profilovka, referáty, word, dokumenty, škola, Pinterest, Twitter, dokument, inkscape, profil, Adobe Illustrator , corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Zlaté číslo 6 ke stažení, obrázek Číňan ke stáhnutí nebo klipart Motorkářská přilba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.