Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžičky (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžičky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Růžičky. Klipart Růžičky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Růžičky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžičky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžičky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžičky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 556 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pianoBrad

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Růžičky se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Růžičky se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mig-15 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektrický článek zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Námořnické srdce ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Růžičky, obrázek, kliparty, svg, cliparts, vektorový obrázek, Růžičky, ilustrační obrázek, free, vektor, ke stáhnutí, Květiny, ke stažení, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, word, corelDraw, Adobe Illustrator, Pinterest, časopis, web, diář, wordpress, blog, profil, office, inkscape, Instagram, avatar, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Jaguár americký ke stáhnutí, vektorový obrázek Thomas Jefferson zdarma nebo vektorový obrázek Skřet zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.