Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžičky (Květiny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžičky bezplatně ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Růžičky. Stahujte klipart Růžičky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžičky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžičky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 556 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: pianoBrad

Potěší nás, pokud budete tento klipart Růžičky sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Růžičky je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Dálnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý narcis ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Tmavomodrá stuha zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, Růžičky, free, download, vektor, klipart, Květiny, Růžičky, ke stažení, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Instagram, wordpress, profil, deníček, web, plakáty, office, blog, brožury, bakalářská práce, památník, škola, corelDraw, logo, fotografie, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Alexandre Dumas zdarma, ilustrace Klávesy ke stáhnutí nebo ilustrace Smajlík s knírem ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.