Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Rusko (Mapy) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rusko ke stažení zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Rusko. Stahujte soubor Rusko ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rusko zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rusko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rusko ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x931
1280x745
800x466
500x291
160x93

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 117 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: justbrother

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Rusko s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Rusko patří do sekce Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pejsek a kočička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík farmář ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Bouřka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, cliparts, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, Mapy, free, ilustrační obrázek, vektor, Rusko, grafika, Rusko, kliparty

Doporučené použití klipartu: magazín, avatar, plakát, Adobe Illustrator, brožury, Zoner Callisto, bakalářská práce, office, katalog, letáky, dokument, manuály, články, deníček, Instagram, vstupenky, profilovka

Mezi hezké kresby patří i klipart Veka ke stažení, ilustrace Chlebovník ke stažení nebo obrázek Houkačka na kolo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.