Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Ještěrka (Zvířata) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ještěrka k bezplatnému stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ještěrka. Klipart Ještěrka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ještěrka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Ještěrka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ještěrka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1227x1600
982x1280
614x800
383x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 951 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Ještěrka s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Ještěrka je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mleté maso ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Langusta zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Jarní květiny ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, Zvířata, klipart, ilustrační obrázek, Ještěrka, ilustrace, Ještěrka, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, download, vektorový obrázek, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: magazín, manuály, koláž, PowerPoint, vizitky, word, eshop, Adobe Illustrator, vstupenky, textové dokumenty, Instagram, plakáty, profilovka, diplomová práce, logo, škola, fotografie

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Mapa Skotska ke stáhnutí, obrázek, klipart Římský salát ke stažení nebo vektor Strašák zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.