Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pevný disk, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pevný disk zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Pevný disk. Klipart Pevný disk je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pevný disk zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pevný disk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pevný disk ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 325 370 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ilnanny

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pevný disk je v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vosa ke stažení Podívejte se i na obrázek Girl ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Malované vajíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pevný disk, cliparts, Přístroje, svg, vektor, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, Pevný disk, kliparty, ke stáhnutí, klipart, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, kalendář, prezentace, Facebook, škola, Adobe Illustrator , corelDraw, profilovka, openOffice, články, Twitter, profil, dokument, Instagram, časopis, office

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zlaté H ke stažení, klipart Multimetr ke stáhnutí nebo ilustrace Banán zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.