Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Býk (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Býk zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Býk. Klipart Býk je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Býk? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Býk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x974
1280x779
800x487
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 762 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: IggyOblomov

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Býk s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Býk se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červené vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrňous ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pixelové srdce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, free, Býk, vektor, zdarma, kliparty, grafika, download, Zvířata, ke stažení, klipart, Býk

Doporučené použití klipartu: dokument, Pinterest, web, etikety, kalendář, prezentace, avatar, pozvánky, Facebook, seminární práce, video, referáty, škola, webové stránky, profil, eshop

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Hoblík zdarma, obrázek, klipart Dopravní letadlo ke stáhnutí nebo vektorový klipart Strašidlo ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.