Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Býk, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Býk zdarma ke stažení

Býk je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Býk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Býk? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Býk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x974
1280x779
800x487
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 762 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: IggyOblomov

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Býk se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smějící se kytka ke stažení Podívejte se i na klipart Pizza ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Nepálu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, cliparts, vektor, vektorový obrázek, obrázek, Býk, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, kliparty, ke stažení, grafika, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, inkscape, Instagram, škola, prezentace, Twitter, památník, corelDraw, časopis, profil, openOffice, kalendář, blog, seminární práce, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Grammar Nazi ke stažení, ilustrace Chůva ke stáhnutí nebo vektor Belize zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.