Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Býk (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Býk zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Býk. Stahujte klipart Býk v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Býk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x974
1280x779
800x487
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 762 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: IggyOblomov

Sdílejte obrázek, klipart Býk s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Býk je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Historické rádio ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart INI zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Web kamera ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, Býk, Zvířata, klipart, Býk, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, free, svg, ke stažení, zdarma, vektor, download

Doporučené použití klipartu: profil, Adobe Illustrator, inkscape, Pinterest, plakáty, wordpress, avatar, PowerPoint, seminární práce, referáty, word, Facebook, video, dokumenty, eshop, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Srdce ze zipu ke stáhnutí, obrázek Slovinsko zdarma nebo vektor Laborantka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.