Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Býk (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Býk stahujte zdarma

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Býk. Pakliže si chcete obrázek Býk stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Býk? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Býk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x974
1280x779
800x487
500x304
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 762 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: IggyOblomov

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Býk s rodinou a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Býk je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vánoční kometa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tmavomodrá vlajka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Dharma ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, obrázek, Býk, vektor, ilustrační obrázek, klipart, Zvířata, ke stažení, ke stáhnutí, download, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: wordpress, plakát, Twitter, seminární práce, plakáty, Pinterest, profilovka, prospekty, corelDraw, pozvánky, web, časopis, webové stránky, diplomová práce, tiskoviny, fotografie, profil

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Valentýnská srdce ke stažení, vektorový obrázek Anakonda ke stáhnutí nebo vektor Digitální znak 2 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.