Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Býk, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Býk zdarma ke stažení

Býk je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Býk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Býk? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Býk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x974
1280x779
800x487
500x304
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 762 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: IggyOblomov

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Býk patří do sekce Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa zdarma Podívejte se i na vektor Dáma ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace ODG soubor ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Býk, grafika, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, Zvířata, cliparts, klipart, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, free, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, památník, kalendář, referáty, word, Twitter, profilovka, profil, Facebook, prezentace, textové dokumenty, fotokniha, blog, office, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i vektor Jarní květina zdarma, obrázek Pohlednice ke stažení nebo klipart Email ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.