Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Býk, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Býk zdarma ke stažení

Býk je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Býk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Býk? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Býk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x974
1280x779
800x487
500x304
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 762 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: IggyOblomov

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Býk je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červená kraslice ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace XLSB zdarma Mohl by vás také zajímat klipart PPAM ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, grafika, free, cliparts, vektor, obrázek, Zvířata, zdarma, ke stažení, download, vektorový obrázek, klipart, Býk, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , profilovka, referáty, PowerPoint, avatar, prezentace, blog, památník, corelDraw, openOffice, Facebook, časopis, office, plakáty, dokumenty, web

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Kokos ke stáhnutí, vektor BASH zdarma nebo obrázek HTML soubor ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.