Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Býk, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Býk zdarma ke stažení

Býk je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Býk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Býk? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Býk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x974
1280x779
800x487
500x304
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 762 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: IggyOblomov

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Býk je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sluneční brýle ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace MKV zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Oslava ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Býk, klipart, Zvířata, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, Býk, grafika, ke stažení, svg, kliparty, free, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, textové dokumenty, plakáty, kalendář, fotokniha, dokumenty, PowerPoint, Instagram, články, Facebook, webové stránky, seminární práce, památník, corelDraw, pozvánky, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kuba ke stáhnutí, vektor Gramofon zdarma nebo obrázek Merry Christmas ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.