Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dýdžejka (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýdžejka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dýdžejka. Kreslená ilustrace Dýdžejka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýdžejka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýdžejka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýdžejka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1371
1280x1097
800x686
500x429
160x137

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 091 627 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Dýdžejka s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Dýdžejka patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červivé jablko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Golfové vozítko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Valentýnské přání ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, Hudba, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, grafika, Dýdžejka, Dýdžejka, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokumenty, textové dokumenty, diář, eshop, brožury, Instagram, deníček, fotokniha, webové stránky, office, blog, dokument, vstupenky, kalendář, pozvánky, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Emu ke stáhnutí, vektorový obrázek Modrá stuha ke stažení nebo obrázek Tmavozelená stuha zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.