Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pozor, smrt!, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pozor, smrt! zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pozor, smrt!. Obrázek Pozor, smrt! je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, smrt! zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pozor, smrt! ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, smrt! ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1054
1280x844
800x527
500x330
160x105

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 346 749 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pozor, smrt! je v sekci Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Autobus ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vločky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Phragmipedium zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, free, ilustrace, Halloween, vektorový obrázek, grafika, kliparty, Pozor, smrt!, klipart, download, svg, Pozor, smrt!

Doporučené použití klipartu: dokument, dokumenty, blog, corelDraw, pozvánky, PowerPoint, openOffice, web, avatar, profilovka, textové dokumenty, Twitter, Facebook, památník, Instagram, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Valentýnské přání anglicky ke stažení, vektor Zeleninové srdce ke stáhnutí nebo obrázek Šunka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.