Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Druhé místo (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Druhé místo zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Druhé místo. Vektorový obrázek Druhé místo jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Druhé místo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Druhé místo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Druhé místo ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1205x1600
964x1280
603x800
377x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 236 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Tento obrázek s názvem (Druhé místo) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Druhé místo je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Srdce s květinami ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kokos ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Tank ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, ilustrační obrázek, Symboly, kliparty, ilustrace, Druhé místo, free, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, svg, Druhé místo, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: etikety, Adobe Illustrator, openOffice, manuály, Pinterest, web, brožury, časopis, kalendář, články, dokumenty, dokument, vstupenky, Instagram, avatar, textové dokumenty, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Pohřebák ke stažení, vektorový klipart Sexy žena ke stažení nebo obrázek, klipart Královna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.