Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Secesní plakát, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Secesní plakát zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Secesní plakát. Klipart Secesní plakát je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Secesní plakát zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Secesní plakát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Secesní plakát ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1132x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 063 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Charles McGinnis / FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Secesní plakát je v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kovařík zdarma Podívejte se i na obrázek Kyrgystán ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Rozteklá čokoláda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, Secesní plakát, ke stáhnutí, svg, free, cliparts, ke stažení, ilustrace, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, Ženy

Doporučené použití klipartu: články, seminární práce, corelDraw, inkscape, kalendář, webové stránky, Adobe Illustrator , avatar, Pinterest, památník, škola, prezentace, web, profilovka, referáty, office

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Tachometr zdarma, klipart Lučištník ke stažení nebo ilustrace Klobása ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.