Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Secesní plakát, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Secesní plakát zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Secesní plakát. Obrázek Secesní plakát je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Secesní plakát v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Secesní plakát zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Secesní plakát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Secesní plakát ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1132x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 063 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Charles McGinnis / FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Secesní plakát patří do sekce Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Činely zdarma Podívejte se i na vektor Toyota Hilux ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace POTX ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, svg, free, Secesní plakát, cliparts, zdarma, download, Ženy, Secesní plakát, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, word, Adobe Illustrator , Twitter, avatar, kalendář, Instagram, prezentace, office, inkscape, Facebook, články, plakát, památník, textové dokumenty, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Velikonoční motiv zdarma, obrázek Francouzský roh ke stažení nebo klipart Slavnostní přípitek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.