Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žlutý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý smajlík zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Žlutý smajlík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Žlutý smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žlutý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1573
1280x1258
800x787
500x492
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 636 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: w.dyer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žlutý smajlík patří do sekce Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Svatební dort zdarma Podívejte se i na vektor Smajlík farmář ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak Z ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, free, zdarma, Žlutý smajlík, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, vektor, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakáty, blog, inkscape, fotokniha, památník, webové stránky, články, PowerPoint, openOffice, časopis, Pinterest, seminární práce, dokument, profilovka, škola, avatar

Mezi hezké kresby patří i vektor Hladový smajlík zdarma, obrázek Domina ke stažení nebo klipart Zvuk ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.