Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žlutý smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý smajlík zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Žlutý smajlík. Stahujte soubor Žlutý smajlík ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Žlutý smajlík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Žlutý smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1573
1280x1258
800x787
500x492
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 636 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: w.dyer

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Žlutý smajlík s dalšími osobami na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Žlutý smajlík se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strom v květináči ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová mašle zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Vlak ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, Smajlíci, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, Žlutý smajlík, obrázek, Žlutý smajlík, svg, ke stáhnutí, grafika, cliparts, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: brožury, deníček, Instagram, plakát, wordpress, blog, tiskoviny, inkscape, openOffice, seminární práce, plakáty, diář, pozvánky, PowerPoint, škola, avatar, office

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Znak vodnář ke stáhnutí, ilustrace Taiko ke stažení nebo vektorový obrázek Abstraktní stromeček zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.