Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zábavní pyrotechnika (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zábavní pyrotechnika zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zábavní pyrotechnika. Klipart Zábavní pyrotechnika je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zábavní pyrotechnika zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zábavní pyrotechnika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zábavní pyrotechnika ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1221x1600
977x1280
611x800
382x500
122x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 126 187 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gnokii

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zábavní pyrotechnika sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Zábavní pyrotechnika je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Madagaskar ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žena s nepovedeným účesem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík Kyborg zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, grafika, svg, free, vektorový obrázek, Zábavní pyrotechnika, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: diář, avatar, dokumenty, památník, plakáty, word, wordpress, Adobe Illustrator, dokument, fotokniha, škola, Facebook, PowerPoint, etikety, corelDraw, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Symbol míru zdarma, obrázek Pejsánek ke stáhnutí nebo vektor Morče ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.