Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zábavní pyrotechnika, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zábavní pyrotechnika zdarma ke stažení

Zábavní pyrotechnika je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Zábavní pyrotechnika stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zábavní pyrotechnika lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zábavní pyrotechnika zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zábavní pyrotechnika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zábavní pyrotechnika ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1221x1600
977x1280
611x800
382x500
122x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 126 187 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zábavní pyrotechnika je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno J zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa Dánska ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Šípky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zábavní pyrotechnika, Zábavní pyrotechnika, Vánoce, vektor, kliparty, cliparts, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, svg, download, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, Twitter, plakát, památník, dokument, kalendář, Instagram, textové dokumenty, škola, Facebook, blog, corelDraw, word, prezentace, office, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zelené slunéčko zdarma, klipart Mapa Islandu ke stažení nebo ilustrace Golfové vozítko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.