Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bílý autobus (Doprava) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Bílý autobus stahujte zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bílý autobus. Vektorová ilustrace Bílý autobus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílý autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1384
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 989 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bílý autobus s rodinou a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Bílý autobus je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Klaun očkatý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrabalka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Červené nůžky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, ilustrace, vektor, obrázek, cliparts, download, zdarma, vektorový obrázek, svg, kliparty, Bílý autobus, ke stáhnutí, Doprava, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, word, deníček, web, fotokniha, tiskoviny, corelDraw, Zoner Callisto, eshop, články, profilovka, etikety, kalendář, prezentace, katalog, vizitky, video

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Zlaté D ke stažení, klipart Padesátieurovka zdarma nebo obrázek, klipart Pryšec nádherný ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.