Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bílý autobus (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílý autobus zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bílý autobus. Obrázek Bílý autobus je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bílý autobus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílý autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1384
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 989 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bílý autobus s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Bílý autobus je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Smrž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jižní Súdán ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Sloní noha ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, Doprava, klipart, ke stažení, cliparts, svg, grafika, Bílý autobus, ilustrace, free, Bílý autobus

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Facebook, office, wordpress, škola, časopis, pozvánky, fotokniha, kalendář, word, video, PowerPoint, plakáty, Adobe Illustrator, profilovka, prezentace

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Karatistka ke stažení, vektorový klipart Citroen Ami6 ke stažení nebo obrázek, klipart Uruguay ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.