Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bílý autobus (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílý autobus zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Bílý autobus. Kreslená ilustrace Bílý autobus je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílý autobus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1384
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 989 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Bílý autobus s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Bílý autobus je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mapa světa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šavlozubý tygr zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Finska ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, kliparty, svg, Bílý autobus, zdarma, Bílý autobus, grafika, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: prezentace, PowerPoint, eshop, avatar, blog, web, openOffice, fotokniha, wordpress, seminární práce, plakáty, profil, etikety, dokument, profilovka, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Betlémská hvězda ke stáhnutí, klipart Most v Mostaru zdarma nebo ilustrace Fialový vrtulník zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.