Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Karikatura psa (Zvířata) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Karikatura psa zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Karikatura psa. Pakliže si chcete obrázek Karikatura psa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karikatura psa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karikatura psa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karikatura psa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x914
1280x731
800x457
500x286
160x91

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 99 299 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: hotta

Sdílejte obrázek, klipart Karikatura psa s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Karikatura psa je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Nápojový automat ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Desatero zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Lasagne ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Karikatura psa, download, vektor, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, Zvířata, ke stažení, grafika, ilustrace, svg, free

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, vstupenky, Instagram, bakalářská práce, prezentace, magazín, wordpress, manuály, deníček, plakáty, inkscape, video, office, eshop, Twitter, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart PPTX ke stáhnutí, vektorový obrázek Ovečka zdarma nebo obrázek, klipart Hornoplošník zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.