Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lopatkovec (Rostliny) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lopatkovec ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lopatkovec. Vektorová ilustrace Lopatkovec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopatkovec zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lopatkovec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopatkovec ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1426x1600
1141x1280
713x800
446x500
142x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 587 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Obrázek, klipart pojmenovaný Lopatkovec můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Lopatkovec je v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Dharma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šamisen ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Cukroví zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lopatkovec, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, klipart, free, Lopatkovec, svg, kliparty, Rostliny, vektor, download, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: letáky, wordpress, prezentace, deníček, prospekty, blog, Zoner Callisto, oznámení, magazín, seminární práce, openOffice, Pinterest, plakáty, články, manuály, Adobe Illustrator, logo

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace RPM zdarma, obrázek Žlutá maceška zdarma nebo ilustrace HTML ikona ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.