Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lopatkovec, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lopatkovec zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lopatkovec. Pakliže si chcete obrázek Lopatkovec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopatkovec zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lopatkovec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopatkovec ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1426x1600
1141x1280
713x800
446x500
142x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 587 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lopatkovec je v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sklad zdarma Podívejte se i na obrázek Mimino ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Horkovzdušný balón ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, free, klipart, obrázek, vektor, ke stažení, Lopatkovec, Rostliny, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , inkscape, profilovka, profil, Instagram, word, pozvánky, škola, PowerPoint, prezentace, avatar, fotokniha, openOffice, časopis, plakáty, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Sada pastelek zdarma, klipart Kalifornie ke stažení nebo ilustrace PF 2020 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.