Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pivo (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pivo zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Pivo. Klipart Pivo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pivo? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivo zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pivo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivo ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1077x1600
862x1280
538x800
336x500
107x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 555 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: drunken_duck

Zaujal vás náš klipart Pivo? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Pivo je v kategorii Obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Osciloskop ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Windsurfing ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Jupiter zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, klipart, grafika, Pivo, ilustrace, obrázek, svg, ke stáhnutí, Pivo, Nápoje, cliparts, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: wordpress, fotokniha, PowerPoint, dokument, diář, prezentace, Adobe Illustrator, office, škola, profilovka, etikety, časopis, openOffice, články, Twitter, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Velikonoční inspirace zdarma, obrázek Vánoční svíčky ke stáhnutí nebo vektor Auta ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.