Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Klavír (Hudba) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klavír stahujte zadarmo

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Klavír. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klavír zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Klavír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klavír ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 125 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Klavír? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Klavír patří do kategorie Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nehoda dvou cyklistů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hladový smajlík ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hotdog ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, Klavír, vektor, obrázek, zdarma, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, free, ke stažení, cliparts, Hudba, Klavír

Doporučené použití klipartu: wordpress, Facebook, avatar, tiskoviny, kalendář, památník, dokumenty, plakát, etikety, pozvánky, profil, magazín, textové dokumenty, webové stránky, letáky, openOffice, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kafíčko ke stažení, klipart Kristus na kříži zdarma nebo klipart 500 Euro ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.