Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Klavír, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klavír zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Klavír. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Klavír? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klavír zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Klavír ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klavír ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 125 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Klavír se nachází v sekci Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Oslíček ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Digitální hodinky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Čekanka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, zdarma, klipart, Klavír, Hudba, Klavír, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, plakáty, corelDraw, inkscape, pozvánky, seminární práce, referáty, profil, office, PowerPoint, škola, památník, textové dokumenty, Instagram, fotokniha, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Strom s dárky ke stáhnutí, ilustrace Mrňous zdarma nebo vektor Metan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.