Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mobil, Přístroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mobil zdarma ke stažení

Mobil je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Mobil v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mobil zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mobil ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mobil ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

836x1600
669x1280
418x800
261x500
84x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 630 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: silverstreak

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mobil se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vysmátá dýně ke stažení Podívejte se i na vektor Tučnák v tričku ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Letadlo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, svg, Přístroje, kliparty, Mobil, vektor, Mobil, ilustrace, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, prezentace, openOffice, pozvánky, office, Adobe Illustrator , PowerPoint, dokumenty, škola, Facebook, word, kalendář, Twitter, časopis, corelDraw, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Jezdec ke stažení, obrázek Špenát ke stáhnutí nebo klipart Aljaška zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.