Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Palačinka, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palačinka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Palačinka. Klipart Palačinka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palačinka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Palačinka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palačinka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1137
1280x910
800x568
500x355
160x114

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Palačinka se nachází v sekci Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Perníčky ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Tiskárna zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Chipsy ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, Palačinka, ke stáhnutí, vektor, free, vektorový obrázek, svg, zdarma, klipart, download, Jídlo, Palačinka, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: web, profilovka, plakát, seminární práce, webové stránky, corelDraw, avatar, Instagram, památník, dokumenty, články, profil, Adobe Illustrator , dokument, office, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Medvídě ke stáhnutí, obrázek Mapa Ruska zdarma nebo klipart Šaháda ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.