Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Palačinka, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palačinka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Palačinka. Klipart Palačinka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palačinka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Palačinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palačinka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1137
1280x910
800x568
500x355
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Palačinka patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kdoule zdarma Podívejte se i na klipart Ovce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Magnet ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, cliparts, ke stáhnutí, Palačinka, klipart, zdarma, obrázek, ilustrace, Jídlo, ke stažení, vektor, Palačinka, grafika, free

Doporučené použití klipartu: word, plakáty, inkscape, seminární práce, prezentace, webové stránky, dokumenty, plakát, fotokniha, Instagram, památník, Twitter, office, blog, textové dokumenty, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Miminko zdarma, ilustrace BMW ke stažení nebo vektor Modrá ozdoba ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.