Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pěnkava, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pěnkava zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pěnkava. Stahujte klipart Pěnkava v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pěnkava lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pěnkava zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Pěnkava ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pěnkava ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x944
1280x755
800x472
500x295
160x94

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 366 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: artokem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pěnkava se nachází v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vitamín C ke stažení Podívejte se i na klipart Rapis ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Bobr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, Ptáci, svg, ke stažení, download, Pěnkava, cliparts, free, Pěnkava, ilustrace, vektor, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, fotokniha, plakáty, články, Facebook, Adobe Illustrator , web, inkscape, plakát, prezentace, avatar, blog, kalendář, profilovka, corelDraw, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mapa Íránu ke stažení, ilustrace Medvídek koala ke stáhnutí nebo vektor Svazijsko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.