Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pěnkava (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pěnkava ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Pěnkava. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Pěnkava ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pěnkava zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pěnkava ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pěnkava ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x944
1280x755
800x472
500x295
160x94

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 366 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: artokem

Zaujal vás náš klipart Pěnkava? Potom se podělte s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Pěnkava patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kreslená ryba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Třešeň ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Datel zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pěnkava, ke stažení, Ptáci, Pěnkava, ilustrační obrázek, vektor, klipart, svg, grafika, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: web, manuály, diář, diplomová práce, avatar, oznámení, deníček, word, Facebook, seminární práce, fotokniha, Adobe Illustrator, magazín, vstupenky, katalog, časopis, články

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Kašna zdarma, vektorový obrázek Dvě mochomůrky zdarma nebo obrázek Narozeninové číslo 3 ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.