Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Masdevallia (Květiny) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Masdevallia zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Masdevallia. Kreslená ilustrace Masdevallia je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masdevallia zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Masdevallia ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masdevallia ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 434 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte klipart nazvaný Masdevallia s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Masdevallia patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černá dáma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Posuvné měřítko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Belize ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, svg, Masdevallia, ke stáhnutí, vektor, Květiny, free, download, ilustrace, zdarma, Masdevallia, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, fotografie, profilovka, word, profil, office, manuály, openOffice, oznámení, plakáty, corelDraw, referáty, Adobe Illustrator, prospekty, koláž, prezentace, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Malá tanečnice ke stáhnutí, vektor Guyana ke stáhnutí nebo obrázek Všeobecná sestra zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.