Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bobřík, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobřík zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bobřík. Obrázek Bobřík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bobřík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobřík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Bobřík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobřík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bobřík patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gorila zdarma Podívejte se i na klipart Steampunk srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Secesní plakát ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, obrázek, Bobřík, ilustrační obrázek, Bobřík, kliparty, svg, free, download, ke stažení, Zvířata, cliparts, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, corelDraw, dokumenty, profil, openOffice, Pinterest, plakát, pozvánky, PowerPoint, kalendář, word, Adobe Illustrator , avatar, časopis, škola, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Balalajka zdarma, ilustrace Nakrájená mrkev ke stažení nebo vektor Orel ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.