Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bobřík (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobřík zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bobřík. Obrázek Bobřík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bobřík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobřík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bobřík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobřík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 760 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bobřík s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Bobřík se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční perníčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený diamant ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Běžec ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, free, vektor, svg, kliparty, grafika, cliparts, Bobřík, vektorový obrázek, download, Bobřík, ilustrační obrázek, klipart, Zvířata

Doporučené použití klipartu: památník, profilovka, seminární práce, office, openOffice, wordpress, PowerPoint, pozvánky, fotokniha, Twitter, dokumenty, diář, webové stránky, web, Instagram, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i obrázek Profesor ke stažení, obrázek, klipart Jaterník ke stažení nebo vektorový klipart Pánské toalety ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.