Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bobřík (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobřík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bobřík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bobřík ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobřík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Bobřík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobřík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bobřík s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Bobřík se nachází v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Tachometr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stavitelný klíč zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Rozhlas ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, obrázek, ke stažení, Bobřík, ilustrace, download, kliparty, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, cliparts, Zvířata, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, časopis, video, profilovka, eshop, word, Adobe Illustrator, plakát, wordpress, památník, Twitter, openOffice, inkscape, profil, avatar, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Drápy ke stáhnutí, vektorový klipart Bílé vejce zdarma nebo obrázek, klipart Venkovní teploměr zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.