Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bobřík (Zvířata) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobřík stahujte zadarmo

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Bobřík. Stahujte soubor Bobřík ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobřík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bobřík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobřík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 760 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bobřík s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Bobřík patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ethereum ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Východ ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kyrgystán ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, klipart, Bobřík, ilustrace, download, free, vektorový obrázek, Zvířata, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Bobřík, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: prospekty, plakáty, openOffice, blog, fotokniha, webové stránky, vstupenky, inkscape, Adobe Illustrator, seminární práce, video, etikety, Zoner Callisto, pozvánky, tiskoviny, profilovka, památník

Mezi hezké kresby patří i klipart USB ke stažení, obrázek Žalud ke stažení nebo obrázek 1 Euro ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.