Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bobřík, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobřík zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bobřík. Obrázek Bobřík je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bobřík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobřík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bobřík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobřík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bobřík je v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart 200 Euro ke stažení Podívejte se i na obrázek Opilý Santa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor RTF zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Bobřík, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, Zvířata, klipart, download, ilustrační obrázek, Bobřík, free, grafika, svg, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, web, dokument, seminární práce, časopis, památník, kalendář, office, webové stránky, plakáty, openOffice, dokumenty, Facebook, fotokniha, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Napis LÁSKA ke stažení, klipart Bonboniéra ke stáhnutí nebo ilustrace Stehlík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.