Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bobřík, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobřík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Bobřík. Vektorová ilustrace Bobřík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobřík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bobřík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobřík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bobřík patří do sekce Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rozbitá láhev zdarma Podívejte se i na vektor Čokoládové bonbóny ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Burkina Faso ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, svg, obrázek, zdarma, free, Bobřík, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, download, Bobřík, Zvířata, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, fotokniha, referáty, PowerPoint, blog, Adobe Illustrator , openOffice, textové dokumenty, office, avatar, škola, kalendář, prezentace, pozvánky, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Horské kolo zdarma, obrázek Violista ke stažení nebo klipart Bruska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.