Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Radiové vlny, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Radiové vlny zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Radiové vlny. Vektorová ilustrace Radiové vlny je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Radiové vlny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Radiové vlny zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Radiové vlny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Radiové vlny ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1217x1280
761x800
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 874 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnpwarren

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Radiové vlny patří do sekce Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Skalpel zdarma Podívejte se i na klipart MP3 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Haiti ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Symboly, vektor, grafika, kliparty, ilustrace, Radiové vlny, obrázek, Radiové vlny, download, cliparts, ke stažení, klipart, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, webové stránky, Facebook, Twitter, corelDraw, plakáty, referáty, word, profilovka, škola, plakát, textové dokumenty, Instagram, seminární práce, openOffice, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Želvička zdarma, ilustrace Martin Luther ke stažení nebo vektor Koťátko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..