Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Online, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Online zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Online. Vektorová ilustrace Online je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Online zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Online ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Online ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 386 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dannya

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Online je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční svíčky ke stažení Podívejte se i na obrázek Fitness ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Srdce v srdci zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Online, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, download, ilustrace, vektor, svg, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, Symboly, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, plakát, blog, Twitter, Pinterest, profil, památník, openOffice, prezentace, webové stránky, Instagram, PowerPoint, inkscape, dokumenty, plakáty, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Bílý pěšec ke stažení, klipart Klávesnice ke stáhnutí nebo ilustrace Kondor zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.