Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karavan, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karavan zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Karavan. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Karavan nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karavan zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Karavan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karavan ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1099
1280x879
800x550
500x344
160x110

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 631 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Karavan patří do sekce Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znak štír zdarma Podívejte se i na vektor Baklažán ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pozor vlak ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, svg, free, Doprava, klipart, ke stažení, vektor, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, Karavan, Karavan

Doporučené použití klipartu: referáty, dokumenty, plakáty, Instagram, openOffice, památník, Adobe Illustrator , avatar, Facebook, Pinterest, fotokniha, články, web, corelDraw, office, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Škraboška zdarma, obrázek Warszawa 210 ke stažení nebo klipart Rodina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.