Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červené I, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené I zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červené I. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červené I nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červené I? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené I zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené I ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené I ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

426x1600
341x1280
213x800
133x500
43x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 146 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červené I je v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pokladní ke stažení Podívejte se i na obrázek Dvouseteurovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Thálí zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, download, Červené I, grafika, Symboly, vektor, zdarma, klipart, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, PowerPoint, word, inkscape, seminární práce, kalendář, textové dokumenty, referáty, Instagram, Facebook, corelDraw, office, Twitter, fotokniha, plakáty, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Rybák ke stažení, klipart Vánoční věnec ke stáhnutí nebo ilustrace Malé písmeno D zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.