Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené C (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené C zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červené C. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červené C nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené C zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené C ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené C ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1292x1600
1034x1280
646x800
404x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 568 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červené C sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Červené C je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nedotýkat se ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční dárek zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Oslava ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, Červené C, grafika, klipart, Červené C, svg, Symboly, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, avatar, Twitter, plakáty, corelDraw, pozvánky, časopis, plakát, PowerPoint, wordpress, Adobe Illustrator, inkscape, word, etikety, seminární práce, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Balón ke stáhnutí, ilustrace Brouci zdarma nebo klipart Polévka ramen zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.